Appetizers

Chef!

Poctivé domácí burgery

Čerstvě umleté hovězí, kuřecí steak i lahodný cheddar doplněný jemnou domácí majonézou nebo pikantní chilli omáčkou, ale také specialitky pro vegetariány, milovníky chilli papriček i příznivce olomouckých syrečků. To vše navíc v křupavě opečené housce naší vlastní receptury, kterou nabízíme také v bezlepkové variantě. I takhle mohou vypadat výborné burgery, které Vám rádi připravíme v Hospůdce Balkán.

Skvělé předkrmy i lehké saláty

Dáváte přednost lehkému obědu, který je připraven z čerstvých lístků salátu a svěží zeleniny? Hledáte předkrm, který vás nabudí k dalším chodům nebo se stane skvělým chodem k půllitru skvěle vychlazené desítky? Dámy si u nás užijí fresh caesar salát s křehkými kuřecími kousky, pánové pak jistě nepohrdnou grilovanými pochoutkami ani pikantní topinkou a domácím, s láskou nakládaným utopencem.

Speciality v naší nabídce

Šťavnaté steaky s domácími pečoky, marinovaná medová žebírka i grilované čerstvé rybky nebo další chutné speciality, které si získaly stálé místo v našem jídelním lístku. Přehlédnout byste však neměli ani vyhlášenou kyselici s uzeným masem a restovanými haluškami nebo poctivé masové vývary. Naše recepty neustále zdokonalujeme a k jejich přípravě vybíráme pouze suroviny špičkové kvality.