Dinner

Křupavá pizza a pizzabroty

Tenké těstíčko vypečené do křupava potřené lahodnou pomodorro omáčkou, která krásně voní po přidaných bylinkách, a plátky kvalitní mozarelly rozplývající se na jazyku. Tento parádní italský základ jsme doplnili o vybrané české i zahraniční dobroty. Vychutnat si tak můžete pizzu s tvarůžkami, slaninou, kozími rohy i ostrými Jalapeños papričkami. Nebo si dáte jen skvěle dochucený pizzabrot k pivečku?

Sladká tečka ke kávě

Milujete Francii a chuť skvěle připraveného Crème brûlée vás nenechává chladnými? Vychutnejte si křupavou vrstvu karamelu na bohatém krémovém custardu. Pokud však dáváte přednost čokoládě, neměl by vaší pozornosti uniknout ani úžasný fondant s osvěžujícím malinovým nádechem, který se jen rozplývá v ústech. Obdobné kvality však dosahují také další dezerty dle naší aktuální nabídky.

Spláchněte u nás žízeň

Nenabízíme pouze špičkově připravené obědy a večeře z kvalitních a čerstvých surovin, ale také spoustu výborných možností, jak je “spláchnout”. Vychutnat si můžete 10° i 12° Radegast čepovanou na hladinku i jako šnýtek, ale také speciál, který je volen vyhlášenými českými sládky. Právě díky nim se můžete každý měsíc těšit na unikátní výběrové pivo, které vám v Hospůdce Balkán s láskou natočíme.